O nás

Společnost MÁCA, s.r.o. byla založena v roce 1992 a v regionu Vysočina působí jako jeden z nejvýznamnějších autorizovaných obchodníků s vozy ŠkodaSeat. Od roku 2009 jsme rozšířili naši obchodní činnost o prodej a servis vozů Fiat, včetně užitkových vozidel (LUV). Začátkem roku 2012 jsme zahájili opravy vozů VW.

Kromě prodeje vozů Škoda, Seat a Fiat dále nabízíme našim zákazníkům i poskytování komplexních servisních služeb (záruční servis a pozáruční servis se zázemím nejmodernějších zařízení a diagnostických přístrojů), včetně zásobování originálních náhradních dílů a příslušenství a další doplňkové služby.

Od roku 2010 zajišťujeme prodej ročních a zánovních vozů pod značkou ŠKODA Plus.

Profesionální přístup ke každému zákazníkovi s dlouholetou tradicí působení na Vysočině nás vedou neustále k rozšiřování dalších zákaznických služeb pro zákazníky mimo jiné postupným realizováním stavebních úprav provozovny dle standardů jednotlivých výrobců automobilů.

Naší hlavní snahou je zajištění maximální spokojenosti a zdokonalování poskytovaných služeb (mobilita klienta v každé situaci - 24 hodin denně).

 

"S AUTO MÁCA jste v dobrých rukou"

(držitel certifikádu kvality ISO 9001, ECO audit)


Spotřebitel má v souladu se zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, orgánem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, na který je spotřebitel oprávněn se obrátit, je:

 

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát - oddělení ADR

Štěpánská 15

120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz

Web: adr.coi.cz

 

 

Odkazy: Ojeté vozy v nabídce Opravy automatických převodovek