X

SERVIS ŠKODA


Náš autorizovaný servis Škoda vám nabízí kompletní servisní služby.

Nabízíme:

Samozřejmě veškeré profesionální mechanické práce - disponujeme veškerými originálními přípravky a softwarem, které umožňují rychlejší pracovní úkony a tím úsporu Vašich financí!

Pneuservis - Pneuservis disponuje nejnovějším vybavením pro rychlé a hlavně šetrné zutí pneumatik z ráfků. Jsme schopni přezout pneu o velikosti 20“ a také je dokonale vyvážit. Samozřejmostí je možnost uskladnění sezónních pneumatik. Vždy nabízíme speciální ceny pro nákup nových pneumatik.

Geometrie - Geometrii vozidla seřizujeme na nejmodernějším a nejlepším zařízení na trhu. Laserovou technologií splňující nejpřísnější normy. Zařízení je pravidelně kalibrováno a mechanici jsou proškoleni na tento typ zařízení společností Škoda Auto a.s.. Vzhledem k dnešním nárokům na správné hodnoty jednotlivých parametrů nápravy u vozů koncernu je zapotřebí právě takového zařízení. Seřizovací hodnoty se dnes pohybují v setinách stupňů, a proto velmi záleží na zařízení, kterým je geometrie podvozku měřena. Starší zařízení vůbec nejsou schopna těchto přesností dosáhnout. Důsledkem bývají špatně sjeté pneumatiky, volant nakřivo při jízdě rovně, ale také nestabilita vozidla při horších podmínkách apod.

Test tlumičů a brzd - Pro včasnou výměnu tlumičů provádíme na testovací stolici test, který vypovídá o útlumu tlumičů. Tlumiče patří k nejdůležitějšímu prvku podvozku s ohledem na přilnavost vozu k vozovce. Náš test tlumičů vám pomůže včas odhalit sníženou funkci a nebo naopak ušetří peníze, pokud není třeba tlumiče měnit. Test brzd odhalí především nesouměrnost brzdného účinku především u provedení bubnových brzd. Nestejnoměrný brzdný účinek může mít za následek smyk při brzdění.


Paketové ceny:

kompletni-servisni-nabidky-1

Naše ceny vás příjemně překvapí!
Spolehlivost a bezpečnost vašeho automobilu závisí na tom, jak kvalitní péči dostává. Důvěřujte těm, jejichž práce je symbolem skutečné kvality a profesionality za rozumnou cenu. Přesvědčte se sami.

 

kalkulator

Odkazy: Ojeté vozy v nabídce Opravy automatických převodovek